languages

Eseménynaptár

Dátum

Esemény

Felelős

Augusztus-szeptember

Augusztus 16.

EFOP pályázatban résztvevők kirándulása Budapesten: sétahajózás, ebéd, Parlament megtekintése.

 

Balogh Erika, Molnárné Somoskőy Réka, Göröncsér Rita

Augusztus 24.

830 Alakuló értekezlet

1000-1200 felkészítés a javítóvizsgára

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Eniszné Holecz Krisztina

Felkészítő szaktanárok

Augusztus 24. 12.00

Humán munkaközösségi értekezlet

Perlaki Krisztina

Augusztus 25.

800-900 Másképp kezdjük a tanévet, gólyatábor megbeszélések

Tasi Ágnes, Nádudvari Klára, Szabó Sándor Miklós

Augusztus 25.

1000-1200 Felkészítés javítóvizsgára

Eniszné Holecz Krisztina

Felkészítő szaktanárok

Augusztus 25. 12.00

osztályfőnöki munkaközösségi értekezlet

Patrovics Klára

Augusztus 26.

730 Tájékoztatás a javítóvizsgáról pedagógusoknak

800 Javítóvizsga

1300 Nevelőtestületi értekezlet a javítóvizsga eredményeiről

1400 Eredményhirdetés

Eniszné Holecz Krisztina

vizsgáztató tanárok

Augusztus 26. 8.30

Idegen nyelv és testnevelés munkaközösség értekezlete

Borbélyné Remes Zsuzsa

Augusztus 27. 8.00

Reál munkaközösségi értekezlet

Virág Katalin

Augusztus 27.

Szakmai munkaközösségi értekezlet

Tasi Ágnes

Augusztus 27. 9.30

Műhelyiskolával kapcsolatos megbeszélés

Thaisz Miklós

Augusztus 27-29.

Máltai Szakmai Napok

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Augusztus 31.

Szakképzés 4.0 témában szervezett konferencia

 

Szeptember 1.

 

800 Ünnepélyes tanévnyitó az iskola udvarán

900- 945      osztályfőnöki óra 955-1040  osztályfőnöki óra

1100-1135   Veni Sancte  tanévnyitó szentmise a Szent Bertalan templomban

1150-1225  osztályfőnöki óra

1300 Tűz-Munka Balesetvédelmi oktatás minden dolgozónak

1400 Tanévnyitó értekezlet a pedagógusoknak

 

Osztályfőnökök

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta, Ombódiné Madai Judit 

 

Szeptember 2-4.

Iskolakezdés másképpen programsorozat

Tasi Ágnes,

osztályfőnökök

Szeptember 4.

Máltai intézményvezetői értekezlet

Thaisz Miklós

Szeptember 5.

Jelentkezés az október-novemberi szakmai vizsgákra

Géczi Zsolt

 

Szeptember 10.

Szülői értekezlet a 9. évfolyamnak

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Ombódiné Madai Judit

Szeptember 10.

1400 DÖK alakuló ülés

Gólyaavató előkészítése

Szabó Sándor Miklós

Szeptember 11.

Munkaközösségi munkatervek leadása

Munkaközösség-vezetők

Szeptember 11-12.

EFOP-képzés

Göröncsér Rita

Szeptember 15.

1400 Tanmenetek feltöltési határideje

munkaközösség vezetők

Szeptember 17.

1500 Végzős osztályfőnökökkel megbeszélés (szalagavató, ballagás)

Ombódiné Madai Judit

Szeptember 19.

Kékes csúcsfutás

Virág Katalin

Szeptember 23-24.

Szülői értekezlet a felsőbb évfolyamoknak

osztályfőnökök

Szeptember 21.

Intézményi munkaterv leadása

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Szeptember 21.

Kréta feltöltése

Tanulói-tanári ügyelet megszervezése

Hátrányos és veszélyeztetett helyzetű tanulók felmérése

Eniszné Holecz Krisztina

Ombódiné Madai Judit

Nádudvari Klára

 

Szeptember 25.

Az egészségtudatos gondolkodás és iskolai mozgástevékenységek témanap  (Magyar Diáksport Napja)

Túrázik a Keri

Testnevelők

Szeptember 25-26.

Gólyatábor Parádon

Nádudvari Klára, Szabó Sándor Miklós

Szeptember 29.

„Tálaljuk a Kerit!”

Balogh Erika

Október

Október 1. 14.30

„Versbe szedett életünk…” diákantológia bemutató

Humán munkaközösség

Október 1.

A zene világnapja

DÖK

Október

Assisi Szent Ferenc ünnepe

Szentmise a Ferences templomban

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Október 5-9.

Fenntarthatósági témahét

Reál munkaközösség

Október 6.

Aradi Vértanúk Emléknapja

Humán munkaközösség

Október 8.

Perlaki Krisztina minősítési eljárása

Ombódiné Madai Judit

Október 8.

Tantestületi értekezlet

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Október 9.

Szakmai írásbeli vizsga

Géczi Zsolt

Október 9.

Borbélyné Remes Zsuzsa minősítési eljárása

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Október 9.

OSZKTV regionális forduló

Eniszné Holecz Krisztina

Október 10.

Irodalmi kávéházak-kirándulás

Humán munkaközösség

Október 10.

Lombhullató túra

Pernyészné Henter Katalin

Október 15.

16.30 SZMK alakuló ülés

Munkaterv elfogadása

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Ombódiné Madai Judit

 

Október 15.

Patrovics Klára minősítési eljárása

 

Október 16.

Haditorna verseny

Molnárné Somoskőy Réka

Október 16.

Szakmai szóbeli és gyakorlati vizsga

 

Október 22.

1956-os forradalom

megemlékezés

Perlaki Krisztina,

Babus Mónika

Október 23.

Október 23-ai városi ünnepség

Perlaki Krisztina

Babus Mónika

Október

Bemeneti tesztek íratása

matematika, szövegértés, idegen nyelv

Munkaközösség-vezetők

Október

Őszi Könyvtári Napok a városi könyvtárban

Fehérné Benei Éva

Október

„Fair Play” labdarúgás őszi forduló

Molnárné Somoskőy Réka

Október 26-október 30.

Őszi szünet

 

November

November

„Házhoz visszük a szakmát” program az általános iskolák számára

Szabó Sándor Miklós,

szakmai munkaközösség

November 11.

Nyílt nap

Szakmai munkaközösség

Tasi Ágnes

November 13.

Magyar Szentek és Boldogok emléknapja

 

November 19.

Nevelőtestületi értekezlet

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

November 27.

Szalagavató

12.A, 12.G, 12.Szé2

November 27.

Első adventi gyertyagyújtás

Humán munkaközösség

November

„Ciki a cigi” plakátkészítési verseny meghirdetése

Fehérné Benei Éva

November

Házibajnokság folyamatos szervezése

Molnárné Somoskőy Réka

November

Városi középiskolai DBS által kiírt versenyeken való részvétel

testnevelők

November

Diákolimpiai megyei elődöntők labdajátékokban

testnevelők

November

„Futsal” városi teremlabdarúgó tornán való részvétel

testnevelők

December

December 1.

Mellék-szakképesítések vizsgajelentkezés határideje

Géczi Zsolt

December 4.

Szalagavató

11.DV3, 11.V12

December 6.

Mikulás napja

DÖK

Szabó Sándor Miklós

December 4.

Második adventi gyertyagyújtás

Humán munkaközösség

December 11-12.

Tantárgypedagógiai nap (tanítás nélküli munkanap)

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

December 10.

Fogadóóra, tanár-diák-szülő konzultáció

Ombódiné Madai Judit

December11.

Harmadik adventi gyertyagyújtás

Humán munkaközösség

December 14.

Idegen nyelvi teadélután

Idegen nyelvi munkaközösség

December 15.

SZTV, OSZTV jelentkezési határidő

Géczi Zsolt

 

December 18.

Negyedik adventi gyertyagyújtás

Humán munkaközösség

December 20.

Karácsonyi szentmise

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

December

Városi középiskolai DBS által kiírt versenyeken való részvétel

testnevelők

December

Kézilabda Diákolimpiai megyei elődöntők

Molnárné Somoskőy Réka

December 21-december 31.

Téli szünet

 

Január

Január 11.

NETFIT mérés kezdete

Molnárné Somoskőy Réka

Január 21.

Osztályozó konferencia

Eniszné Holecz Krisztina

Január 22.

Magyar Kultúra Napja

Perlaki Krisztina

Január 23.

Központi írásbeli felvételi vizsgák a kilencedik évfolyamra

Ombódiné Madai Judit

Január 28.

Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák

Ombódiné Madai Judit

Január 28.

Félévzáró értekezlet

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Január

SZKTV, OSZKTV jelentkezési határidő

Eniszné Holecz Krisztina

Január

Környezettudatossági csapatverseny

Szabó Katalin, Nagy Tímea, Virág Katalin

Január

OSZKTV iskolai forduló

Eniszné Holecz Krisztina

Január

Házibajnokság értékelése, jutalmazás

Kelemen Erzsébet

Február

Február 1-5.

Angol és német nyelvű receptfordítási verseny

Farkas Csabáné

Herczeg Zsoltné

Február 3-4.

Szülői értekezletek

Ombódiné Madai Judit

Február 7.

Keri bál

Szabó Sándor Miklós (DÖK)

Február 12.

Valentin nap az idegen nyelvi órákon

szaktanárok

Február 12

Valentin napi hagyományőrző leány röplabda torna

Pernyészné Henter Katalin

Február 15.

Szakmai vizsgára jelentkezés határideje

Géczi Zsolt

Február 15.

Érettségi vizsgára jelentkezés határideje

Ombódiné Madai Judit

Február 18.

Logi sztori regionális matematikaverseny

Reál munkaközösség

Február 22.

A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

Humán munkaközösség

Február

OSZKTV regionális forduló

Eniszné Holecz Krisztina

Február

„Terem 4 próba” atlétikai középiskolai verseny

Kelemen Erzsébet

Február

Kosárlabda házi bajnokság

Kelemen Erzsébet

Február

Mellék-szakképesítések szakmai vizsgájának lebonyolítása

Géczi Zsolt

Február 23-március.12.

Szóbeli felvételi elbeszélgetések

Eniszné Holecz Krisztina

Március

Március 4.

nevelőtestületi értekezlet (pályaorientációs nap és diáknap előkészítése)

Géczi Zsolt

Szabó Sándor Miklós

Március 11.

Székely Autonómia Napja

Vendriczki Róbert

Március 8-12.

1848-49-es forradalom és szabadságharc projekthét

Humán munkaközösség

Március 24.

Pályaorientációs nap

Géczi Zsolt

Március 26.

Kapcsolj le te is! - Föld órája a Máltai Keriben

Virág Katalin

Március

Mezei futóbajnokság

Kelemen Erzsébet

Március

Röplabda Diákolimpia megyei döntők

Pernyészné Henter Katalin

Március

Kézilabda Diákolimpia megyei döntők

Molnárné Somoskőy Réka

Március

Szintvizsgák a 9.D, 9.V1, 9.V2, 9.V3 osztályoknak

Géczi Zsolt

Március 29.

Regionális idegen nyelvi csapatverseny

Idegen nyelvi munkaközösség

Március 31.

Diáknap

DÖK, Szabó Sándor Miklós

Április

Április 15.

Fogadóóra, tanár-diák-szülő találkozó

Ombódiné Madai Judit

Április 10.

Tavaszi túra

Pernyészné Henter Katalin

Április 1- április 6.

Tavaszi szünet

 

Április 12.

Költészet Napja

Humán munkaközösség

Április 12-16.

Egységes próbvaérettségi idegen nyelvből a 12. évfolyamon

Idegen nyelvi munkaközösség

Április 16.

Magyar Holocaust Emléknap

Humán munkaközösség

Április 19-23.

Fenntarthatósági témahét

Reál munkaközösség

Április 22.

Nevelőtestületi értekezlet (országos mérések eredményeinek elemzése)

Eniszné Holecz Krisztina

Április 22.

A Föld Napja

Virág Katalin

Április 23.

NETFIT mérés befejezése

Molnárné Somoskőy Réka

Április

Olvasás hete

Humán munkaközösség

Április

Szakmai szintvizsgák

Géczi Zsolt

Április

„Fair Play” labdarúgás tavaszi forduló

Molnárné Somoskőy Réka

Április 28.

Osztályozó konferencia (végzős évfolyamok)

Eniszné Holecz Krisztina

Április 30.

Ballagás

Babus Mónika

Ombódiné Madai Judit

Április

Megyei atlétikai nyílt pályabajnokság

Kelemen Erzsébet

Április

24 órás vetélkedő

Virág Katalin, Szabó Sándor Miklós

Május

Május 3-től

Írásbeli érettségi vizsgák

Ombódiné Madai Judit

Május 3.

tanítás nélküli munkanap (magyar nyelv és irodalom érettségi)

Ombódiné Madai Judit

Május 26.

Kompetenciamérés a 10. évfolyamon

Eniszné Holecz Krisztina

Május 27.

Nevelőtestületi értekezlet (alapítványi óralátogatások tapasztalatai)

Eniszné Holecz Krisztina

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Május 28.

Pedagógusnap (tanítás nélküli munkanap)

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Május 28.

NETFIT eredmények feltöltésének határideje

Molnárné Somoskőy Réka

Május 31.

ERASMUS+ projektzáró rendezvény

Makláriné Baksa Anita

Május

Kimeneti tesztek megíratása

matematika, szövegértés, idegen nyelv

Munkaközösség-vezetők

Május

Országos Diákolimpiai döntők

testnevelők

Május

TeKeri (kerékpártúra)

DÖK, Szabó Sándor Miklós

Május-június

Szakmai vizsgák

Géczi Zsolt

Június

Június 1-4.

Nemzeti összetartozás

projekthét

Humán munkaközösség

Június 10.

Osztályozó konferencia

Eniszné Holecz Krisztina

Június 14-18.

Szóbeli érettségi vizsgák

Ombódiné Madai Judit

Június 22-24.

Beiratkozás

Eniszné Holecz Krisztina

Június 21.

Tanévzáró ünnepség

Ombódiné Madai Judit

Június 24.

Tanévzáró értekezlet

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Június-július

Vízitábor

DÖK, Szabó Sándor Miklós

Augusztus

Augusztus 20.

Szent Jobb körmenet

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

 


PARTNEREINK:

ecdl_logo.jpg HKIK_log.jpg NKIK_log.jpg BKIKlog.png JNSZKIK_kicsi.jpg gyngyszv_fsz_log.jpg gla_log_gif.gif kekes.gif hotel-residence-ozon-superior-logo.png lifestyle-hotel_logo_220x200.png 000009490_grandhotel_galya_logo.jpg.jpg
Irány a középsuli!

Infoblokk.jpg

 

Programok



Pályázatunk:


"Lépj egy fokkal feljebb Károly Róbert"

EFOP-3.1.10-17-2017-00028


LEGFRISSEBB HÍREINK

Véletlenszerű képek 

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Oldal megtekintések

Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép

logók