languages

Műhelymunka a Máltai Keriben

2022. 06. 21., 15:01


Egy évvel ezelőtt indítottuk el a "Prémium"szakkört iskolánkban: Bonbonkészítés, Bartender (koktélkészítés) és Zöldség-gyümölcs faragás kategóriákban olyan érdeklődő tanulók számára, akik a tanítási időn túl vállalják a foglalkozásokon való rendszeres részvételt. ☺️
A tehetséggondozás mellett célul tűztük ki, hogy a szakkörökön szerzett ismeretekkel a résztvevő tanulók színvonalasabb szakmai vizsgaeredményeket érjenek el.
Ebben a tanévben újabb technikákat sajátíthattak el tanítványaink, így a "Szakma+" szakkörök önálló, kreatív gondolkodást és munkavégzést elősegítő tevékenységgé fejlődtek. Egyik legfontosabb célunk az idén az volt, hogy szakoktatóink segítségével a résztvevők, a szerzett tudásukat átadadják.
Meghívtuk a budapesti és dombóvári iskoláink tanulóit, akikkel együtt tevékenykedtek diákjaink, majd a nap végén egy bemutatóra is sor került.
Élményteli napot töltöttünk együtt!????
 
További képek ide kattintva elérhetőek!
Irány a középsuli!

LEGFRISSEBB HÍREINK

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Infoblokk.jpg

Programok


Pályázatunk:


"Lépj egy fokkal feljebb Károly Róbert"

EFOP-3.1.10-17-2017-00028


Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép

logók