languages

Az alapítvány neve:
"KORSZAK" 2003 (Korszerû Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképzésért) Alapítvány

Az alapító:
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Károly Róbert Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Közgazdasági, Idegenforgalmi Szakközépiskola és Szakiskola
3200 Gyöngyös, Katona J. u. 4.

Az alapító képviselője:
Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda igazgató

Az alapítvány székhelye:
3200 Gyöngyös, Katona J. u. 4.

Az alapítvány célja:
A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Károly Róbert Szakközépiskola és Szakiskola diákjai számára korszerû technikai eszközök biztosítása, amelyek az oktatás színvonalát oly mértékben javítják, hogy az hosszú távon alkalmassá válik a az európai szintû mûveltség elérésére,

Az alapítvány jellege:
Az alapítvány nyitott, javára bármely természetes- és jogi személy, bármilyen magyarországi és külföldi közösség - beleértve más alapítványokat, egyesületeket stb. - adományozhat, illetve az alapítványi célok megvalósulásához nemcsak pénzbeli, hanem értékpapír, tárgyi eszköz vagy más egyéb adományokkal kapcsolódhat.

BESZÁMOLÓ A 2013. évről

BESZÁMOLÓ A 2012. évről

Tisztelt Szülők!

2014. február 14-én tartjuk Alapítványi Bálunkat iskolánk Vendéglátó Oktatási Centrumának tanéttermében (Jókai u.), melyre tisztelettel meghívjuk Önöket. A bál műsorral kezdődik, melyet vacsora követ és az est folyamán tombolasorsolás is lesz. A zenét Alapi András szolgáltatja.

A belépőjegy ára 5000 Ft, amely tartalmazza a vacsora költségét és támogatást is.
Jelentkezés és jegyvásárlás az Alapítvány titkáránál lehetséges febr. 5-ig. Ha a bálon jelenlétükkel nem tudnak megtisztelni, kérjük Önöket, hogy az osztályfőnököknél kapható Támogatói jegyek (500ft) vásárlásával járuljanak hozzá céljaink megvalósításához.

Ha anyagi lehetőségeik megengedik, tombola nyereménytárgyak felajánlását is szívesen várjuk és köszönettel vesszük. Amennyiben szeretnék, hogy nevük vagy cégük neve elhangozzon a bálon, kérjük, tüntessék fel a becsomagolt ajándéktárgyon. Az ajándéktárgyakat kérjük eljuttatni Király Erzsébet tanárnőhöz.

Minden segítséget, felajánlást nagy köszönettel fogadunk és mindenkit szeretettel várunk!

További információ: Némethné Holló Krisztina, a Korszak Alapítvány titkára tel.: 311-953

PARTNEREINK:

Irány a középsuli!

LEGFRISSEBB HÍREINK

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Infoblokk.jpg

Pályázatunk:

"Lépj egy fokkal feljebb Károly Róbert"

EFOP-3.1.10-17-2017-00028

Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép